January 8, 2019

Ingress First Saturday Zaporizhzhia, 5 January 2019

Повість про те, як 29 веселих агентів із Запоріжжя освоювали нові тенденції в First Saturday...

Ранкове фото учасників після реєстрації.

Цього разу, переймаючи досвід наших сусідів, у запорізькому First Saturday в січні 2019 року, учасники заходу відчули на собі формат аномалій - шард-гру. Таким чином організатори намагалися скерувати суть First Saturday - взяття АР і lvl-up - в русло здорової боротьби за портали, організації командної гри, розробки стратегії, для отримання отримати шарду в потрібні ворота.

Хтозна, можливо якщо колись знову з'являться довгі шарди або Україні дадуть аномалію, то запорізькі інгресівці будуть готові гідно відстояти честь своєї фракції, маючи практику у схожих заходах.
Реєстрація учасників First Saturday Zaporizhzhia.

На честь заходу був поданий зимовий FS-банер. Хоча з ним було весело: два тижні банер вперто не приймали. 10 з 12 місій були прийняті о 5-й ранку суботи, а ще дві місії – близько 14:00, при тому, що реєстраційний портал був активований до 13:00.

Фото моста Преображенського від агента MarmadukeZ (RES).

Перший тайм шардів (тривалість - 20 хвилин) відбувався в запеклій боротьбі. Шардом добровільно виступила енлайтка з Дніпра - DoraExplorerr, секундантом була medbelka.

Наче в добрий 2016 рік з довгими шардами...
Тільки й чути було: "Синій! Зелений! Сірий!".

"Стрибок" відбувався кожні 4 хвилини. При наявності активного лінку на момент "стрибка", "шард" переходив по лінку, а при відсутності лінка - на сусідній портал.

"Стрибок" "шарду".
"Куди ви лінкуєте???"

В кінці першого тайму почався снігопад і в перерві між таймами учасники в сусідньому кафе брали хто чай, хто пиво ...

Учасники і організатори прийняли рішення, що потрібно скоротити час між стрибками до 3х хвилин.

На початок другого тайму кількість учасників зменшилася, але боротьба була така ж відчайдушна.

Перша шардо-гра завершилась з рахунком 0:0. Під час змагань учасники відчули, як воно, коли закінчуються резонатори, бусти, ультри, як краще організувати стратегію команди... Загалом, відчули себе в "бойових умовах".

Афтерпаті та нагородження агентів, які відзначились.

За підсумками запорізького First Saturday в січні 2019 року участь взяли 29 агентів, сумарно отримано 3,983,133 АР, взято 4 левел-апи, пройдено 122 км. З них резистами було взято 2,407,186 АР, 2 левел-апи, пройдено 78 км; а енлайтами - 1,575,947 АР, 2 лвл-апи та пройдено 44 км.

Сертифікати відмінності та кубок команди-переможця шард-гри (оскільки перемогла дружба, кубок залишається в організаторів до наступного First Saturday).